Do lata pozostaje coraz mniej czasu. Większość osób stresuje się, że nie są odpowiednio przygotowane do tej ciepłej pory roku. Wiadomo bowiem, że zmieniamy całkowicie garderobę i grube swetry oraz kurtki lądują na dnie szafy. Na szczęście zostało jeszcze trochę czasu na to, aby popracować nad swoją sylwetką. Warunek jest jeden – trzeba poświęcić się temu na sto procent. Tylko wtedy będziemy mieć pewność, że tak bardzo oczekiwane wyniki przyjdą szybciej niż mogłoby się wydawać.

Wiele kobiet zmaga się z problemem, jakim jest cellulit. Pomarańczowa skórka atakuje uda, a także pośladki. Sezon bikini jest bezwzględny, ponieważ obnaża wszelkie niedoskonałości. Nie ma co się jednak załamywać. Technologia dwudziestego pierwszego wieku pomaga walczyć z cellulitem zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. W pierwszym etapie należy zmienić dietę – przerzucić się z tłustych potraw na warzywa. Zamiast słodyczy zdecydowanie lepiej jest zjeść owoc świeży bądź suszony. Bardzo ważnym składnikiem diety jest również woda niegazowana, która pomaga uporać się z nadmiarem wody w organizmie. Od zewnątrz pomogą ćwiczenia. Jednak, aby efekty były widoczne szybciej i były wyraźne warto sprawdzić skuteczne zabiegi na cellulit. Są to nie tylko rewelacyjne peelingi, masaże, ale również endermologia. Zdecydowanie się na skorzystanie z tego zabiegu sprawi, że cellulit stanie się dużo mniej widoczny, zacznie znikać. Głowica działająca pod ciśnieniem masuje uda, które od razu stają się bardziej jędrne. Endermologia jest zabiegiem, który może być stosowany również na brzuch (poleca się go paniom po ciąży) oraz twarz.

Jeszcze większą skuteczność od typowej endermologii ma nowoczesny system Mantis, który proponuje nasza placówka. Jest to endomasaż, który stosuje się zarówno, aby wspomóc odchudzanie, jak i zlikwidować niedoskonałości skóry i sylwetki. W systemie Mantis endomasaż połączony jest z pulsacyjnym polem magnetycznym, które wspomaga regenerację komórek. Z kolei endomasaż stymuluje je, poprawiając wygląd ciała i twarzy. Efekty osiągnięte dzięki zabiegom z urządzeniem Mantis są trwałe, co potwierdzają badania naukowe. Warto także wspomnieć, że dzięki temu systemowi można pozbyć się innych defektów, nie tylko cellulitu i otłuszczonych miejsc. Mantis działa bowiem także przeciwstarzeniowo, wygładzając skórę i redukując zmarszczki. Sprawia, że skóra staje się bardziej napięta i elastyczna.

Odchudzanie, jak i ujędrnianie skóry, to procesy bardzo złożone i przeważnie rozciągające się na wiele tygodni, dlatego nie warto mówić sobie, że zacznie się działać od poniedziałku. Trzeba rozpocząć teraz! Jeżeli obawiasz się, że sama dieta i ćwiczenia nie dadzą wymarzonych efektów, możesz skorzystać z oferty naszego gabinetu kosmetycznego. Najnowsze urządzenia, takie jak wspomniany system Mantis, pomagają walczyć ze zbędnymi zapasami tłuszczu, znajdującymi się w różnych partiach ciała. Podciśnienie, które wytwarza urządzenie do endomasażu, rozbija tkanki tłuszczu, dzięki czemu poprawia się nie tylko figura, ale również samopoczucie.

Wybranie odpowiedniego zabiegu odchudzającego sprawi, że ciało będzie gotowe na lato. Wakacje, czyli sezon na bikini nie powinien wywoływać w nas strachu, a jedynie radość z mnóstwa słonecznych dni, spędzonych na świeżym powietrzu. Warto pokazać się na plaży w nowej odsłonie. Dzięki nam możesz łatwiej przygotować się na nadchodzący czas. Do czerwca zabiegi dokonywane za pomocą systemu Mantis oferujemy w promocyjnych cenach.