Dr n. med. Eugeniusz Mielechow

Dr n. med. Eugeniusz Mielechow jest jednym z najbardziej znanych i cenionych w Polsce i Europie lekarzy medycyny estetycznej. Wybitny specjalista w dziedzinie bezoperacyjnej korekcji zmarszczek,powiększania i modelowania ust, liftingu nićmi, itp.

Absolwent Akademii Medycznej w St.Petersburgu.W 1982r. obronił doktorat. Wykładowca, ekspert na wielu kongresach medycyny estetycznej w Europie i świecie. Jest jednym z prekursorów medycyny estetycznej w Polsce.

Staże:

 • Szpital państwowy we Francji, Nicea 1992r.
 • II stopień specjalizacji z chirurgii Warszawa 1993r

Nagrody i wyróżnienia:

 • Ambasador marki Restylane 2008r.
 • Nominacja do godła liderów medycyny estetycznej 2014r,
 • Budowanie jakości marki Restylane 2009r.

Botox

Usuwanie zmarszczek mimicznych z wykorzystaniem botoxu

Bezoperacyjne usuwanie zmarszczek mimicznych

Leczenie zmarszczek mimicznych toksyną botulinową to prosta, niechirurgiczna metoda tymczasowego wygładzania zmarszczek na czole, pomiędzy brwiami, wokół oczu i tzw. zmarszczek palacza. Działanie toksyny polega na rozluźnieniu mięśni, dzięki czemu następuje wyraźne wygładzenie skóry i całkowita lub częściowa likwidacja zmarszczek.

Preparat podawany jest domięśniowo w miejsce powstawania zmarszczek. Zabieg trwa kilkanaście minut i nie pozostawia śladów.

Dr Mielechow posiada ogromne doświadczenie w aplikowaniu toksynu botulinowej (Botoks, Azzalure, Boccuture), dzięki czemu efekty kuracji są znakomite.

Przed zabiegiem

Po zabiegu

Restylane

Bezoperacyjna korekcja zmarszczek

Restylane to kwas hialuronowy – substancja, która naturalnie występuje w ludzkim organiźmie – zawarty w formie krystalicznie czystego żelu. Magazynuje on wodę, nawilżając i wypełniająć objętość tkanki skóry. Wraz z wiekiem organizm produkuje coraz mniej naturalnego kwasu hialuronowego. Poprzez jego proste wstrzyknięcie do skóry można odzyskać jej zdrowy i młody wygląd.

Restylane odbudowuje gęstość skóry i poprawia wygląd poprzez udoskonalenie profilu, podkreślenie pełnych ust i wygładzenie zmarszczek oraz bruzd

Restylane działa przez pewien czas – zwykle od 6 miesięcy do roku, po czym zostaje wchłonięty przez organizm. Zabieg jest prosty i krótkotrwały, a efekty natychmiastowe.

Przed zabiegiem

Po zabiegu

Przed zabiegiem

Po zabiegu

Restylane Sub-Q

Poprawa owalu twarzy i jej konturów

Bardzo skuteczna metoda powiększania/modelowania policzków. Pozwala ona na wizualne odmłodzenie twarzy. Zabieg jest bezbolesny (wykonuje się go w znieczuleniu). Efekty utrzymują się do 2 lat.

Restylane Lipp

Modelowanie ust

Restylane Lipp to bezkonkurencyjny preparat polecany do modelowania i powiększania ust. Jego konsystencja sprawia, że usta nabierają pięknego wyglądu, a zabieg jest bezpieczny i przyjazny.

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu tzw. dentystycznym.

Efekty zabiegu utrzymują się ok. 1 roku.

Przed zabiegiem

Po zabiegu

Nici liftingujące SILHOUETTE

Zabieg korygujący zwiotczenia skóry i redukujący oznaki jej starzenia

Nowy, bezpieczny i skuteczny zabieg korygujący zwiotczenia skóry i redukujący oznaki jej starzenia. Silhouette-Soft™, to bio-wchłanialne nici ze stożkami. Zostały opracowane przez amerykańskich naukowców, aby poprawić wygląd policzków i przywrócić objętość skóry w okolicy jarzmowej.

Silhouette-Soft™, to najnowocześniejszy produkt dostępny w tej chwili na rynku. Dzięki małym, wchłanialnym stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance, tworzy się napięcie, które skutecznie podnosi zwiotczałą tkankę. Zabieg jest szybki, komfortowy i nie wymaga hospitalizacji. Wykonuje się go znieczuleniu miejscowym, w ciągu 30 min. w gabinecie lekarskim.

Efekty zabiegu z użyciem nici Silhouette – Soft™ widoczne są natychmiast, a pacjent wraca do pracy i normalnego życia bezpośrednio po wyjściu z gabinetu.

Korekcja utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.

Nici Silhouette – Soft™ zostały zrobione z kwasu polimlekowego i kwasu glikolowego. Składniki te czynią nici w pełni wchłanialnymi. Produkowane są w Michigan w USA w oparciu o 6-letnie doświadczenie Firmy w produkcji nici do liftingu. Gwarancją bezpieczeństwa jest to iż, materiały wykorzystywane do ich produkcji zatwierdził najważniejszy amerykański organ kontrolny FDA.

 • Brak nacięć;
 • Znieczulenie miejscowe;
 • Zabieg w gabinecie zajmuje mniej niż 30 min;
 • Zmiana położenia tkanki tłuszczowej w okolicy jarzmowej i przywrócenie objętości;
 • Natychmiastowe efekty – pacjent może wrócić do pracy i normalnego życia bezpośrednio po zabiegu;
 • Efekty zabiegu utrzymują się przez 12-18 miesięcy;
 • Zabieg jest bezpieczny, a korekcja utrzymuje się przez dłuższy czas;
 • Cienkie igły i elastyczne stożki zapewniają zadowalające efekty zabiegu bez dyskomfortu dla pacjenta.

Nici Silhouette_Soft™ można z powodzeniem stosować wraz z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej, co dopełnia naturalnego efektu i poprawia ich rozmieszczenie w wygodny sposób.

Nici APTOS

Metody odmładzania Aptos zostały wynalezione 16 lat temu i do dzisiejszego dnia są systematycznie rozwijane, oferując szeroką paletę możliwości korygowania ptoz – opadających tkanek miękkich, przywracając ich pierwotne położenie. Obszary z cienką skórą lub cienką warstwą tkanki tłuszczowej wymagają bardziej delikatnego i ostrożnego opracowywania.

Aptos Excellence to rewolucyjna metoda podnoszenia tkanek twarzy i ciała za pomocą bioabsorbowalnych nici caprolac z mikrowypustkami.

Nici Aptos wchłaniają się w ciągu 360 dni. Jednym ze składników nici jest kwas polimlekowy (L-lactic), który dodatkowo wywołuje efekt odmładzający, aktywując naturalną rewitalizację skóry i spowalniając procesy starzenia. Od 3 tygodnia po implantacji wokół nici tworzy się pochewka z tkanki łącznej, która podtrzymuje skórę po wchłonięciu się nici.

Efekty są widoczne natychmiast po zabiegu. Skóra staje się bardziej elastyczna i gładka. Z biegiem czasu efekt postępuje i utrzymuje się do 2 lat z krótszym czasem gojenia niż w zabiegach chirurgicznych.

Bezpieczeństwo stosowania produktów z linii Light Lift jest osiągane poprzez zastosowanie wchłanianego materiału, o właściwościach nie tylko liftingujących, ale także biorewitalizujących.

Metody Aptos są przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, przyzwyczajonych do aktywnego trybu życia, nieakceptujących długiego czasu rekonwalescencji.

Zaawansowana technologia nici z kwasu polimlekowego, zespolonych z wysoce wyspecjalizowanymi dla poszczególnych obszarów zabiegowych igieł prowadzących nie ogranicza w późniejszym stosowaniu zabiegów z wykorzystaniem fali radiowej lub lasera ablacyjnego.
Zabieg wskazany przy zmarszczkach mimicznych twarzy:

 • okolicy skroniowej
 • uformowanie objętości policzka
 • konturowanie owalu twarzy – korekcja tzw. “chomików”
 • odmładzanie szyi

Nacriderm AGE BREAKE

10 grudnia 2015 r., odbyła się polska premiera AGE BREAKER przeciwstarzeniowego preparatu, którego działanie oparte jest na przerwaniu procesu glikacji białek. Cukier przyspiesza rozkład elastyny i kolagenu, białek, które odpowiadają za prawidłową strukturę i sprężystość skóry właściwej. Jednym słowem cukier aktywnie postarza. Aby temu zapobiec należy zażywać preparat przerywający glikację. AGE BREAKER to unikalny preparat, który zawiera kwas rozmarynowy. Charakteryzuje się szeroką gamą właściwości farmakologicznych. Ma działanie przeciwzapalne, przeciwwirusowe, antybakteryjne. Preparat jest zarejestrowany przez Główny Inspektorat Sanitarny. W 2014 roku został ogłoszony, jako najbardziej skuteczny preparat przeciwstarzeniowy we Francji. Zdobył wiele nagród.