zabiegi-odchudzajace-mantis-fot-1

MANTIS to innowacyjny system mający zastosowanie w likwidowaniu wielu defektów skóry i niedoskonałości sylwetki oraz wspomagający odchudzanie. Jako jedyny na świecie oferuje stymulację tkanek poprzez endomasaż i regenerację komórek za pomocą pulsacyjnego pola magnetycznego. System ten może więc zastąpić mniej efektywne zabiegi wyszczuplające.

Badania naukowe potwierdzają trwałe efekty synergicznego działania endomasażu i pulsacyjnego pola magnetycznego na ciało i twarz.

Ceny promocyjne tylko do końca czerwca.

Zabiegi wyszczuplające z użyciem systemu MANTIS pomagają zlikwidować wiele problemów estetycznych oraz związanych ze stresem cywilizacyjnym. Urządzenie to m.in.:

  • likwiduje cellulit,
  • stymuluje i pobudza aktywność fibroblastów, poprawiając elastyczność i jędrność skóry,
  • pobudza krążenie oraz przepływ limfy, przez co zapobiega zastojom i obrzękom limfatycznym
  • usuwa lokalne otłuszczenia,
  • modeluje kontury twarzy, mobilizuje mięśnie i poprawia trofikę,
  • zmniejsza widoczność zmarszczek i przywraca napięcie skóry twarzy,
  • działa przeciwstarzeniowo.

Zabieg i głowice zabiegowe

MANTIS to nowoczesna technologia, stosowana w branży estetycznej, w leczeniu defektów i wszelkiego rodzaju nieregularności skóry. Dzięki oprogramowaniu i przyjaznemu ekranowi dotykowemu, pełniącemu funkcję wirtualnego trenera, urządzenie jest niezwykle łatwe w obsłudze. Na ekranie widoczne są wybrane programy terapeutyczne wraz z omówieniem i przedstawieniem graficznym protokołu, jeśli chodzi o zabiegi odchudzające, zwiększające elastyczność skóry i wiele innych. Dzięki systemowi MANTIS można wykonać profesjonalne zabiegi wyszczuplające, które dadzą świetne efekty. Możliwa jest także redukcja zmarszczek i wielu innych niedoskonałości. Odchudzanie za pomocą tego urządzenia cieszy się dużą popularnością, jednak należy pamiętać, że nie zastępuje ono w żadnym razie zbilansowanej diety i aktywności fizycznej.

MANTIS zapewnia przyjemną, relaksującą, naturalną terapię, która wywiera pozytywny wpływ na całe ciało, poprawia samopoczucie i intensywnie regeneruje komórki. Siłą aparatu MANTIS są cztery głowice zabiegowe przeznaczone do leczenia różnych powierzchni ciała i twarzy.

Głowica DES do zabiegów na ciało

mantis-lasermed-glowica-maxi-des-min

Największa głowica zabiegowa wyposażona jest w zmotoryzowane rolki poruszające się w różnych kierunkach, pracujące równocześnie z systemem pulsacyjnego podciśnienia i systemem pulsacyjnym polem magnetycznym ze stochastycznym rezonansem (CMPS). Głowica przeznaczona jest do leczenia dużych powierzchni ciała takich jak pośladki i uda, gwarantuje optymalne pokrycie powierzchni.

Głowica MAXI DES jest łatwą w obsłudze, zabiegową głowicą do leczenia dużych powierzchni ciała. Dzięki ujędrniającemu, tonizującem i dotleniającemu działaniu daje długotrwałe rezultaty.

Głowica DES-MINI do zabiegów na ciało

mantis-lasermed-glowica-mini-des-min

Głowica posiada te same właściwości co głowica DES. Charakteryzuje się mniejszym rozmiarem, dlatego perfekcyjnie dopasowuje się do leczenia małych powierzchni ciała np. kolan czy łydek.

Głowica MINI DES przynosi takie same efekty co głowica MAXI DES, oddziałując na małe i trudno dostępne powierzchnie ciała np.: kolana czy łydki.

Głowica do zabiegów na ciało MAXENERGY (PMF z rozładowaniem kondensatora)

mantis-lasermed-glowica-maxenergy-min

Głowica wyposażona w unikalny i silnie oddziałujący system pulsacyjnego pola magnetycznego (PMF), dzięki któremu możliwe jest wywołanie terapii szokowej w głębokiej warstwie podskórnej tkanki tłuszczowej. Zabieg głowicą MAXENERGY może być połączony z aplikacją specjalnie opracowanej formuły kremu, którego składniki aktywne za pomocą systemu pulsacyjnego pola magnetycznego (PMF) wprowadzane są w głąb skóry.

Głowica MAXENERGY bazuje na silnie działającym systemie PMF, wywołując terapię szokową w warstwach podskórnej tkanki tłuszczowej. Stosowana jest również do aplikacji specjalnie opracowanego magnetokatalitycznego kremu, który głęboko penetruje skórę, dzięki wytworzonym przez PMF jonowym kanalikom w skórze.

Głowica do zabiegów na twarzy VIXO (CMPS + mikropodciśnienie)

mantis-lasermed-glowica-vixo-min

Głowica zabiegowa wyposażona w optymalnie skalibrowany system CMPS przeznaczona do korekty defektów skóry takich jak zmarszczki czy utrata jędrności. Dzięki możliwości głębokiej penetracji skóry jest wykorzystywana do aplikacji produktów kosmetycznych o specjalnej formule, które uzupełniają wszystkie zabiegi i uwypuklają rezultaty

Głowica VIXO stosowana jest w zabiegach przeciwstarzeniowych na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Redukuje zmarszczki i inne defekty estetyczne skóry.

Kosmetyki profesjonalne

KREM MAGNETYCZNY MANTIS (MANTIS MAGNETIC CREAM)

Krem magnetyczny MANTIS to linia profesjonalnych kosmetyków opracowanych w celu poprawy i zwiększenia wpływu technologii MANTIS dla uzyskania najlepszego efektu. Dzięki technologii impulsowego pola magnetycznego z rezonansem stochastycznym (CMPS) oraz specjalnej formuły kosmetyków, uzyskuje się bardzo głęboką penetrację substancji aktywnych. Efekt: osiągamy większą skuteczność i lepsze rezultaty w porównaniu do tradycyjnych produktów kosmetycznych. Produkty kosmetyczne MANTIS są zgodne z rygorystycznymi przepisami i spełniają najwyższe standardy techniczne i jakościowe. Krem magnetyczny MANTIS został opracowany nie tylko do likwidowania problemów figury, jej niedoskonałości, ale także do poprawy ogólnego stanu komórek organizmu. W rzeczywistości, dzięki innowacyjnemu połączeniu składników aktywnych w jonowej formule, które są wchłaniane przez tkanki za pomocą zaawansowanego technologicznie systemu, produkty MANTIS mają bezpośredni wpływ na przyczyny niedoskonałości. W ofercie znajdują się dwa rodzaje kremów magnetycznych MANTIS: MULTISYSTEM do twarzy i ACTIVER do ciała.

MULTISYSTEM (TWARZ)

W miarę upływu czasu skóra starzeje się w wyniku ogólnego spadku napięcia. Starzenie jest zjawiskiem złożonym, obejmującym różne procesy, takie jak: utrata napięcia i blasku, zwiotczenie skóry, zmarszczki i drobne linie. MULTISYSTEM oferuje potężną i bogatą formułę rewitalizującą skórę, która ma na celu zagwarantowanie skutecznego i długotrwałego działania anti-aging oraz stymulację powstawania kolagenu i elastyny aby widocznie redukować zmarszczki i drobne linie.

ACTIVER (CIAŁO)

Utrata masy ciała, starzenie się, ciąża są przyczyną głównych niedoskonałości ciała takich jak cellulit, utrata elastyczności i napięcia oraz powstawanie rozstępów. ACTIVER, wyszczuplający i antycellulitowy krem to zabiegów z substancjami aktywnymi w jonowej formule, ma właściwości drenujące, napinające i wygładzające skórę. Ponadto zapobiega oznakom starzenia, zwiększa produkcję kolagenu oraz wyraźnie napina skórę.