arosha-liftig-piersi
ampułki: 4 serum zwiększające objętość po 8 ml

saszetki: 2 maska regenerująca po 75 g

bandaże: 2 push up po 250 ml

spray: 1 napinający krem do masażu po 50 ml

To najnowszy zestaw zabiegowy stwo- rzony z myślą o remodelingu biustu i dekoltu. Jest to zabieg Push Up widocznie poprawiający wygląd biustu, modelujący jego kształt, a także powiększający nawet o jeden rozmiar ! Aktywne koncentraty, którymi nasączone są bandaże błyskawicznie wypełnią, wyrzeźbią i podniosą biust. Seria zabiegów tworzy mikrosiateczkę liftingującą na kształt “niewidzialnego biustonosza”, zapewniając szybki efekt “push-up”. Zabieg skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Powiększa piersi nadając im piękny i okrągły kształt. Dodatkowo poprawia elastyczność i gładkość skóry.

Składniki zestawu:

VOLUMIZING SERUM: emulsja liftingująco-ujędrniająca o bardzo lekkiej konsystencji, zamknięta w fiolce o pojemności 8ml do aplikacji na piersi i dekolt.

BANDAŻE PUSH UP: nasączone łatwo wchłanialną mieszanką aktywnych składników, która poprawi elastyczność i napięcie skóry. Pomoże wymodelować, przywrócić piersiom objętość oraz zdrowy wygląd.

MASKA REGENERUJĄCA: delikatna maska zawierająca cenne włókna białkowe i aminokwasy, przywracająca elastyczność, jędrność i napięcie skóry.

TENSTOR MASAGE KREM: napinająca emulsja do masażu biustu oraz dekoltu.