arosha2016-maski-fot-1

CZYM JEST BIOCELULOZA?

Bioceluloza jest nietoksycznym, naturalnym biomateriałem o znakomitych właściwościach, takich jak biokompatybilność, porowatość, ultra czystość i podatność na modyfikacje.

Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, bioceluloza znajduje zastosowanie w medycynie, biotechnologii, farmacji, stomatologii, produktach kosmetycznych, przemyśle spożywczym i wielu innych dziedzinach. Trójwymiarowa usieciowana struktura biocelulozy, zbudowana jest z połączonych ze sobą włókien celulozowych, które nadają materiałowi dużą elastyczność, miękkość i wytrzymałość mechaniczną. Gęsto utkana sieć włókien zdolna do utrzymywania wody pełni funkcję podobną do naskórka, chroniąc skórę przed urazami, zabrudzeniami i drobnoustrojami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego. Bioceluloza jest innowacyjnym biomateriałem, charakteryzującym się idealnym przyleganiem do skóry oraz posiadającym zdolności absorbcyjne i desorpcyjne. Jest przyjazna dla skóry, nie wywołuje podrażnień, umożliwia prawidłowy proces gojenia się ran i zapewnia doskonałe efekty kosmetyczne.

Bioceluloza sama w sobie jest doskonałym naturalnym opatrunkiem, przyspieszającym proces regeneracji skóry. Wykonane z biocelulozy sterylne maski polecane są przez lekarzy medycyny estetycznej jako pielęgnacja przyspieszająca gojenie się skóry po zabiegach laseroterapii, mezoterapii czy pilingach chemicznych.

AGE RESOLUTION
OXYGENETIC
CELLULAR LIFT
ILLUMINA C
CRYSTAL PEEL

arosha2016-schemat-jak_to_dziala