oxybrazja-min

Oxybrazja to nowa propozycja na rynku kosmetycznym. Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka. Jest łagodniejszy
i przyjemniejszy od mikrodermabrazji, nie polega bowiem na mechanicznym ścieraniu naskórka, które może wywołać podrażnienia i zaczerwienienia.

Skóra jest bombardowana sprężonym tlenem z rozdrobnionymi kropelkami soli fizjologicznej, która rozprasza się na powierzchni skóry i powoduje tarcie, ale nie podrażnia jej. Oxybrazja to zabieg “na zimno” i “na mokro”, dlatego poleca się go również osobom o skórze naczynkowej i szczególnie wrażliwej.

Oxybrazja to nowa propozycja na rynku kosmetycznym. Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka. Jest łagodniejszy i przyjemniejszy od mikrodermabrazji, nie polega bowiem na mechanicznym ścieraniu naskórka, które może wywołać podrażnienia i zaczerwienienia.

Skóra jest bombardowana sprężonym tlenem z rozdrobnionymi kropelkami soli fizjologicznej, która rozprasza się na powierzchni skóry i powoduje tarcie, ale nie podrażnia jej. Oxybrazja to zabieg “na zimno” i “na mokro”, dlatego poleca się go również osobom o skórze naczynkowej i szczególnie wrażliwej.

Jest nowoczesną metodą natleniania skóry z zewnątrz oraz wprowadzania substancji aktywnych za pomocą wysokosprężonego tlenu w głąb skóry.

Dostarcza większą ilość tlenu do organizmu, jest sposobem na zachowanie zdrowia, młodości i urody. Tlen jest pierwiastkiem niezbędnym dla prawidłowego metabolizmu, unieszkodliwiania toksyn i eliminacji ich z organizmu. Profilaktyczne stosowanie tlenu opóźnia proces starzenia organizmu i pozwala zachować sprawność fizyczną oraz umysłową. Stosując tlenoterapię możemy osiągnąć bardzo dobre efekty, zarówno kosmetyczne, jak też profilaktyczne czy lecznicze.

Korzyści po zabiegu:

  • opóźnienie procesów starzenia
  • łagodniejszy przebieg menopauzy i andropauzy
  • dotlenienie serca i poprawa wydolności układu krążenia
  • podniesienie poziomu energetycznego
  • oczyszczenie i odtrucie organizmu
  • polepszenie kondycji fizycznej i psychicznej
  • redukcja skutków stresów
  • zwiększenie odporności
  • przyśpieszenie przemiany materii

Działając powierzchownie na skórę i tkankę podskórną pulsacyjny prąd stały o niskim natężeniu powoduje pobudzenie metabolizmu komórkowego, a w efekcie ujędrnia, oczyszcza, niweluje zmarszczki i poprawia wygląd skóry.

Działając nieco głębiej na poziomie mięśni mikroprąd powoduje drenaż tkanek, oczyszczenie ich z toksyn, pobudzenie limfy oraz naczyń krwionośnych, co daje znaczną poprawę zarysu twarzy i likwidację „worków pod oczami”.

Działając jeszcze głębiej mikroprąd powoduje stymulację mięśni o działaniu typowo liftingującym – kształtuje mięśnie, koryguje ich zarys, ujędrnia i poprawia owal twarzy

Masaż wykorzystuje podciśnienie w celu poprawy ukrwienia skóry. Działa odmładzająco i przeciwzmarszczkowo, liftinguje.
Masaż za pomocą specjalnej końcówki z wykorzystaniem sprężonego tlenu.

Jest to rodzaj peelingu mechanicznego. Urządzenie wykorzystuje specjalne głowice, których końcówki pokryte są kryształkami naturalnego diamentu.

Ma zastosowanie dla każdego rodzaju skóry. Pozwala na dokładną analizę skóry przed i po zabiegu, co daje możliwość ocenienia skuteczności wykonywanych zabiegów.