light-sheer-logo

Depilacja laserowa staje się coraz popularniejsza nie tylko wśród kobiet, ale także mężczyzn. W związku z tym, na rynku dostępnych jest co najmniej kilka systemów depilacji, które oparte są na różnych technologiach i znacząco różnią się między sobą skutecznością. Zalezy nam przede wszystkim na tym, by dostarczać naszym Klientom usługi najwyższej jakości, dlatego na wybór najlepszego urządzenia do fotodepilacji poświęciliśmy dużo czasu. Naszymi priorytetami przy wyborze lasera były:

  • najwyższa skuteczność,
  • bezpieczeństwo,
  • komfort dla klienta,
  • stosunkowo mała liczba zabiegów do osiągnięcia zadowalającego efektu,
  • możliwość depilowania ciemnej karnacji.

Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty i mając na względzie pełną satysfakcję przyszłych klientów, nasz wybór mógł być tylko jeden. Chcąc zapewnić Państwu usługi najwyższej jakości, gabinet Laser-Med wykonuje depilację laserem diodowym LightSheer™, produkowanym przez amerykańska firmę COHERENT – jednego z liderów tej branży. Firma ta od lat zajmuje czołowe miejsca w produkcji urządzeń laserowych, stosowanych nie tylko w kosmetyce, ale również w medycynie. Stworzony przez firmę laser diodowy to najnowocześniejszy obecnie sprzęt, który jest rezultatem wieloletnich badań nad ulepszaniem i modernizacją laserów używanych do zabiegów usuwania zbędnego owłosienia. LightSheer™ zapewnia maksymalną gęstość energii do 100 Juli oraz długość impulsu do 400 ms. Ogromnym atutem zastosowanej technologii jest możliwość bezpiecznej depilacji osób z ciemną karnacją.

depilacja-laserowa-lightsheer

LightSheer™ jest w tej chwili najnowocześniejszym i najmocniejszym urządzeniem do fotodepilacji dostępnym na rynku. Laser posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydawany przez U.S. FDA (Food&Drug Administartion), który respektowany jest na całym świecie. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii LightSheer™ na stałe usuwa niechciane włosy, a zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny i nie uszkadza skóry.

Laser diodowy LightSheer™ niszczy mieszek włosowy za pomocą światła laserowego – wiązka energii przenika do 2 mm w głąb skóry i jest pochłaniana przez melaninę (barwnik). Tam zamieniana jest na ciepło, które uszkadza macierz włosa. Energia, którą wytwarza laser w czasie zabiegu fotodepilacji jest absolutnie bezpieczna dla człowieka. Długość emitowanej przez diodę fali to 800 nm, a zakres całkowicie bezpieczny dla człowieka wynosi od 700 do 1000 nm. Ponadto, światło wytwarzane przez laser działa wyłącznie powierzchniowo, nie wpływając na funkcje organizmu.

By zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa, rączka lasera LightSheer™ została wyposażona w unikalny system chłodzenia końcówką ChillTip™, która schładza skórę, chroniąc ją w czasie trwania całego zabiegu. Ta wyjątkowa technologia sprawia również, że depilacja jest praktycznie bezbolesna. Temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie około 4°C. Zastosowany w LightSheer™ sposób chłodzenia jest znacznie skuteczniejszy od rozwiązań wykorzystywanych w innych urządzeniach do depilacji (chłodzenie powietrzem, żelami itp.)